Область пошуку:
Статті компаній

5 переваг сучасних шліфувальних машин Makita Херсонська область

12.09.2018

Шліфмашина Makita - це інструмент, без якого практично неможливо уявити активні будівельні роботи, ремонт в будинку, процес приведення в порядок присадибної території. Столярне мистецтво, різьблення по дереву, полірування металевих поверхонь, підготовка деталей конструкцій до зварювання або склеювання - всі ці види діяльності просто не можуть обійтися без якісної шліфувальні машини - кутовий, вібраційної, орбітальної або будь-якої іншої (все залежить від мети використання).

 

«Плюси» брендових шліфувальних і полірувальних інструментів

Замовити шліфувальні машини Makita можна на www.moyo.ua. Які їх характеристики в більшості випадків спонукають зацікавлених споживачів до покупки?

 

1.Шірокій асортимент. Компанія розробляє і реалізує електричні шліфувальні машини на всі випадки життя. Є в арсеналі популярної торгової марки і пристрої, призначені виключно для шліфування рівних поверхонь, і моделі, за допомогою яких запросто можна полірувати залізо, і девайси, які використовуються в важкодоступних місцях - в кутах і на вигинах, і навіть інструменти, оснащені пилозбірником.

 

2.Високая якість. Інструменти японського виробництва вже давно визнані одними з кращих за параметрами якості і продуктивності. Щоб вижити в умовах жорстокої конкуренції, компанія Makita взяла курс на стабільне підвищення якості своїх розробок і беззастережно дотримується його з перших днів існування.

 

3.Стоимость. Існує думка, що за високу якість зараз потрібно платити непомірно багато. Дійсно, економити на результаті і виробничої безпеки не варто ні в якому разі. Однак, оскільки Makita є клієнтоорієнтованим брендом, ціни його розробок максимально адаптовані під фінансові можливості цільових аудиторій.

 

4.Мощность пристроїв. Залежно від того, для чого буде використовуватися шліфувальна машина - вирівнювання поверхні стін під плитку, полірування металевого полотна або зняття шару цементу з цегляної стіни, і варіюється її потужність. Модельний ряд Makita складається з комплектуючих, потужність яких становить від 240 до 940 Вт.

 

5.Защіщенность. Наявність систем блокування ненавмисного старту, прогумованих рукояток, які дозволяють без праці утримувати пристрій в руці, контролер кількості оборотів, міцні і стійкі до заломів шнури - все це свідчить про те, що Makita піклується про безпеку своїх клієнтів.

 

 

 

Макіта фото

 

 

 

Про те, чим ще займається компанія Makita і які продукти розробляє на благо своїх шанувальників, можна дізнатися на її офіційному сайті.