Область пошуку:
Статті компаній

Дров'яні каміни: тепло і затишок в стильній оболонці Херсонська область

01.09.2021

Камін по праву вважається символом домашнього вогнища, який гарантує затишок навіть в найхолодніші вечора. Кілька втративши свою популярність з приходом централізованого опалення, дров'яної камін в останні роки знову став користуватися величезним попитом при будівництві будинків. У чому причина повернення до витоків? Давайте розберемося, з'ясувавши всі плюси і мінуси класичних печей-теплогенераторів.

фото дров'яного каміна

Переваги та недоліки камінів на дровах

Якщо сьогодні ви захочете купити камін на дровах, то у вас не виникне нестачі в пропозиціях з огляду на популярність цього типу печей опалення. Онлайн-сервіс OLX пропонує безліч оголошень про продаж печей даного типу різних конструкцій, габаритів і дизайнів, що дозволить зробити оптимальний вибір для кожного будинку. Їх переваги полягають в наступному:

  • альтернативне джерело тепла - звичайно, камін не замінить централізоване опалення на постійній основі, але може стати додатковим або альтернативним джерелом тепла;
  • стильний предмет інтер'єру - прибрати камін, ви отримуєте престижне прикраса для будинку, яке не просто радує око, але також додає житлу затишок і душевну теплоту;
  • спосіб розслабитися - посидіти біля вогню, слухаючи потріскування полін, вважається одним з кращих способів зняти стрес після важкого робочого дня;
  • екологічність - правильно встановлений опалювальний прилад з коректно працюють димарем є екологічно чистим джерелом тепла для вашого будинку.

Сказавши про переваги, не можна обійти увагою і недоліки:

  • встановлення такої печі вимагає чималих фінансових витрат;
  • в порівнянні з сучасними опалювальними приладами це джерело тепла характеризується низьким ККД.

Ці недоліки з лишком перекриваються перевагами камінів, тим більше, сучасні моделі випускаються в бюджетних модифікаціях зі спрощеної установкою.

Висновок

Якщо ви цінуєте в опалювальних приладах не тільки ефективність, але і зовнішній ефект, то дров'яної камін стане ідеальною покупкою, яка забезпечить затишок під час довгих зимових вечорів. Для всього іншого є радіатори опалення.