Область пошуку:
Статті компаній

Переваги композитної черепиці. Композитна черепиця GERARD, Metrotile, Queen Tile, Evertile Херсонська область

14.05.2015
Нові технології не стоять на місці.
Наука проникає в усі сфери нашого життя.
Ось і до даху дійшла.
 
Композитна металочерепиця - часто її називають композитна черепиця - це продукт сучасних розробок.
Що це за покрівельний матеріал такий?
Чим він відрізняється від просто черепиці або від металочерепиці?
Які у нього переваги?
Які види, торгові марки, виробники композитної металочерепиці продаються на ринку України?
Про це та інше піде мова в цій статті.

фото дома, покрытого композитной черепицей

Отже, спочатку скажемо складу, з чого проводиться така черепиця?
Основа композитної черепиці - це тонкі сталеві листи. Для того, щоб вони не піддавалися корозії їх покривають цінкоалюмініевого / алюмінієвим сплавом. Це дає те, що сталь не буде іржавіти - цей сплав, знову ж таки, нові розробки, сам по собі.
Далі - зверху, тобто, з лицьового боку, яка буде дивитися "в небо" такий лист покривається дрібними гранулами (гранулят) з натурального каменю - за допомогою нього надається листам солідний, естетичний, гарний зовнішній вигляд, а також ця, як би, крихта, пом'якшує, приглушує удари крапель від дощу та ін. опадів по даху. Ну і додатковий захист, звичайно.
Потім, це покривається спеціальною акриловою глазур'ю, яка спеціально розроблена так, щоб захищати композитну черепицю від вигорання від сонячних променів, знову ж таки, від тих же опадів, від перепадів температур - коротше від всіх несприятливих зовнішніх умов.
Ось коротко розповіли про складові композитної черепиці - про її, так званих, шарах.
 
Виходячи зі складу відразу випливають і її переваги.
Можна виділити 6 переваг композитної черепиці:
  1. Красиво і солідно. Погодьтеся - благородніше виглядає черепиця на будинку, ніж, наприклад, звичайний шифер або просто листи оцинковки. Фактура, кольори, відтінки - все підкреслює те, що в будинку живе ГОСПОДАР.
  2. Легко і акуратно ремонтується. Якщо певний елемент покрівлі з якоїсь причини зіпсувався, пошкодився, то дуже легко і швидко ви зможете його замінити. Більше того - це буде зроблено швидко. Чому? Тому що композитна металочерепиця має різні розміри фрагментів і листів, різні колірні відтінки, які підібрати не складе особливих труднощів.
  3. Реставрація - легкої. Цей пункт випливає з попереднього. Якщо у вас дах взагалі зроблена з іншого матеріалу або передбачаються великі обсяги перекриття покрівлі, то тут теж все кути і вигини можна перекрити і закрити за допомогою різноманітності форм композитної черепиці. А, завдяки своїй легкості, цей матеріал можна ложить прямо поверх пошкодженої, що реставрується покрівлі (див. Пункт 4)
  4. Легка вага - 6,5 кг / кв.м. Так, композитна черепиця набагато легше багатьох сових побратимів по покрівельних матеріалів, наприклад, керамічної і т.д. Про що це говорить? А про те, що конструкція даху, на яку буде укладатися композитна черепиця може бути зроблена за менші гроші - адже не потрібен занадто міцний каркас під укладання - навантажень щось не буде великих. Також взагалі, зайві навантаження на фундамент будівлі не потрібні нікому.
  5. Швидко монтується. Завдяки чітким формам, лініях, розмірами окремих фрагментів і листів, які зручно і без зайвих "рухів" укладати на дах будинку. Завдяки тому, що, знову ж таки, вона легка.
  6. Індивідуальний підхід, свій стиль і адаптація - багато видів квітів і рельєфів. Композитна металочерепиця відноситься до тих покрівельних матеріалів, які мають різноманітність форм, рельєфів і кольорів, відтінків. Це дає те, що ви можете свій будинок не просто накрити надійної покрівлею, яка буде служити вам довго і сщастліво, але ви також можете прикрасити оселю - виділити його серед сірої маси сусідніх однотипних будинків - підібравши свій - ексклюзивний колір - не як у всіх. Підібравши свою, неповторну фактуру покрівлі - не як у всіх.
З перевагами визначилися - тепер визначимося з ще більш конкретними речами: з торговими марками композитної черепиці, яка продається на території України.
Ось основні:
  • GERARD
  • Metrotile
  • Queen Tile
  • Evertile
Підемо по порядку.

фото композитной черепицы Джерард
GERARD або Джерард - виробник черепиці цієї торгової марки з Нової Зеландії Ahi Roofing. Також одна цікава деталь - цей завод найперший почав випускати композитну металочерепицю. До речі, базальтова крихта, якій покриваються сталевий лист, видобувається в новозеландських кар'єрах. Хочете шматочок Нової Зеландії в Україні? Тоді ваш вибір - GERARD

Метротайл - фото композитной черепицы
Metrotile або Метротайл- ще один виробник з Нової Зеландії. Продає свою черепицю в 80 країн світу. За деякими даними - в Україні композитна черепиця саме ТМ METROTILE представлена найбільше
Фото Квинтайл
Queen Tile або Квін Тайл - композитна черепиця даної торгової марки виробляється на італійському обладнанні під контролем італійців. Основа - сталевий лист - від відомого виробника Union Steel. Покриття - кам'яна крихта, акрил - бельгійські
Евертайл - фото композитной металлочерепицы
Evertile або Евертайл - чеський виробник Modern Roofing Systems. Цей виробник виробляє композитну черепицю з 1997 року. Акцент в продажах робить на європейський ринок - а Україна - це і є Європа. Evertile - серед інших інших торгових марок - витримує дуже конкурентну ціну на свою черепицю при незмінному найвищій якості - гарантію дають аж 30 років!


Ось ніби прописали основні моменти, які вам, як покупцю треба знати, щоб визначитися з кращим вибором покрівельного матеріалу для свого будинку.
Композитна металочерепиця - це якраз один з найбільш вдалих покрівельних матеріалів.
 
Але, як завжди, є ложка дьогтю в цьому всьому справі. Особливо, сподіваємося, що поки, в нашій країні.
Цією ложкою дьогтю може стати наявність на нашому ринку підробок композитної черепиці - причому нахабних підробок під торгові марки вищевказаних виробників.
Гаразд, коли ви так шарите, що відрізните оригінал від підробки, але в більшості випадків кінцевий покупець не так прискіпливо може розібратися.
 
Що робити, щоб не обпектися? - Адже хочеться вкласти в покрівлю і знати, спати спокійно, що ти купив саме те, що хотів.
Для цього треба купувати композитну черепицю тільки у перевірених постачальників, дистриб'юторів. У тих продавців, які на ринку вже багато років - вони-то за свою репутацію переживають - такі компанії приходять на ринок всерйоз і надовго.
Однією з таких чесних компаній є компанія "Житлосервіс".
"Житлосервіс" - ця саме та компанія, яка продасть вам саме оригінальну композитну черепицю.
Телефонуйте прямо зараз:
(098)196-5133
Заходьте на наші сайти:
http://gsplust.com.ua/ru/kompozitnaya.html
http://villa.promobud.ua/cherepitsa.htm
Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активне индексуєме посилання на //www.promobud.ua/ обов'язкове.
Подивіться прайс з розділу