Область пошуку:
Статті компаній

Переваги сучасних декоративних матеріалів в обробці інтер'єру і фасаду Херсонська область

29.04.2015
Перш ніж говорити про переваги декоративних оздоблювальних матеріалів для інтер'єру і фасадів коротко розповімо про деякі види декоративних оздоблювальних матеріалів.
У цій статті торкнемося:
 • Штукатурки декоративні для внутрішніх і фасадних робіт
 • Лакофарбові матеріали в якості фінішних покриттів при обробці поверхонь
 • Барвники - різні тонують концентрати для колеровки
Зупинимося докладніше на декоративних штукатурках.
Які бувають?
 1. Короїд - назву отримало через те, що під час затирання напівтерком обертовими рухами зерна, з яких складається матеріал-заповнювач створюють борозни, як жук-короїд на деревині. Оздоблення стін (як внутрішніх, так і зовнішніх) таким видом штукатурці - додає неповторний малюнок, естетику.
 2. Баранчик (руно) - тут зерна-камінчики укладаються неначе руно. У нас також поширена назва "під шубу".
 3. Гранітно-мармурова декоративна штукатурка (мозаїчна штукатурка, мармурова крихта) - наповнювач - дрібні камінці. Сполучний елемент - смола. Чим дрібніше дисперсія - тим більш гладкою виходить поверхня.
 4. Венеціанська штукатурка - коротко - робиться з мармурової муки.
Ще є такий розподіл декоративних штукатурок:
 • Структурна - гранули з зернистою масою
 • "Флок" - до поверхні приклеюються маленькі різнокольорові крупинки
 • Венеціанська - під мармур, як вже сказано вище - використовується мармурова мука
 • "Під старовину" - лакофарбовий матеріал на основі штучного латексу
Також декоративні штукатурки відрізняються один від одного різними видами основ.
Основи штукатурок бувають:
 1. Мінеральна - основа цементна. Перемішувати до однорідного стану дрилем зі спеціальною насадкою. Наносити на спеціально добре підготовлену поверхню
 2. Акрилова - повністю готова до нанесення, тобто, возитися з замісом не треба.
 3. Силіконова - основа силіконова смола. ПЛЮС - можна наносити на будь-яку поверхню. Але - зазвичай дуже дорогий такий тип штукатурки.
Ось, коротко, ввели в курс справи ...
А тепер про переваги саме декоративних штукатурок і взагалі декоративних оздоблювальних матеріалів.
6 переваг декоративних оздоблювальних матеріалів і, зокрема, декоративних штукатурок:
 1. Екологічність - склад декоративних оздоблювальних матеріалів проходить жорсткий контроль на відповідність всіх екологічних норм не тільки в Україні, а й у країнах Європи та інших високорозвинених державах - а там, повірте, стандарти дуже високі. Так що, якщо ви стурбовані своїм здоров'ям (а осудна людина має бути їм стурбований завжди), то будьте на рахунок цього спокійні - декоративне оздоблення не шкодить здоров'ю людини.
 2. Естетичність - це красиво. Так - це красиво, чорт візьми! Сірі однотонні нудні стіни будинків - як всередині, так і фасади - це відходить у минуле. Краса врятує світ! Робимо світ красивішим - почнемо з себе - зі свого будинку - використовуємо декоративні оздоблювальні матеріали (штукатурку, декоративні ЛФМ і т.п.)
 3. Довговічність - синтетичні наповнювачі, армуючі волокна - ці та інші складові декоративної обробки додають міцність самому покриттю. Інвестиції в якісну обробку стін окупляться сторицею - так як дуже довго матимуть "свіжий" вигляд. В даний тип декоративних оздоблювальних матеріалів додаються елементи, які захищають від утворення цвілі, грибків, водоростей. Захищають від шкідливого впливу ультрафіолету і перепадів температур - особливо це актуально тоді, коли декор використовується для обробки фасадів будівель. Якщо, наприклад, штукатурка використовується усередині приміщення, то там теж важливо їй мати властивості, які дозволять "тримати" удар від штучного освітлення. Більш того, обробка декоративними оздоблювальними матеріалами само по собі запобігає розвитку тріщин на поверхні самої основи, на яку наноситься - тобто, подвійний ефект.
 4. Паропроникність - силікатні та мінеральні декоративні штукатурки мають високу паропроникність. Це дуже істотна перевага. Адже стіни "дихають", що зменшує ймовірність відшарування оздоблювального матеріалу, розтріскування, накопичення, застою непотрібної вологи.
 5. Оригінальність - декоративні матеріали - це сотні варіацій візерунків, кольорової гами. Також цьому сприяють різні барвники, які можна додавати в обробку, в штукатурку. Це дає замовнику неповторний вигляд житла - не як у всіх. Більше того, оригінальності додає те, що безпосередньо технологія нанесення окремих видів штукатурки передбачає ручну роботу - це це, вибачте, вже десь Handmade :) неповторний візерунок і т.п.
 6. Індивідуальний підхід у техніках нанесення і виборі колірних рішень - якщо у вас є чітка вимога саме під ваш стиль, стиль вашого будинку, стиль вашого замовника (для підрядника). Якщо у вас є особисті переваги в способі нанесення обробки, то тільки декоративна штукатурка вам у цьому допоможе. Зараз час індивідуальностей. Масове виробництво, всіх під одну гребінку йде - приходить час ексклюзиву, час підстроювання виробників, продавців товарів і послуг під особисті переваги клієнтів. Декоративні штукатурки - це один із способів показати свою індивідуальність через власну кімнату, квартиру, будинок. Дерзайте вільно!
Але!
Є одне АЛЕ!
Всі переваги декоративних оздоблювальних матеріалів, декоративних штукатурок сходять нанівець, якщо ви їх купите у недобросовісних продавців.
Або у добросовісних, але, скажімо м'яко, не дуже професійних - вони через незнання вам "втюхають" не те ...
І таких багато на ринку України.
Як розрізнити продавця декоративних оздоблювальних матеріалів чесного і професійного від нечесного?
Тяжко ... - треба перелопатити купу інфи перед вибором.
Полегшимо ваше завдання.
Компанія «Еліт Колор» - це якраз чесний професіонал в області продажу декоративних оздоблювальних матеріалів, декоративних штукатурок.
Так що, телефонуйте прямо зараз за тел .: 067 32 88 004
Заходьте на наші сайти:
Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна индексируемая посилання на //www.promobud.ua/ обов'язкове.
Подивіться прайс з розділу